FERAH TEMİZLİK

HAKKIMIZDA

10 yılı aşkın süredir Bursa’da kurumsal temizlik hizmetleri veren Ferah Temizlik size profesyonel temizlik çözümleri sunar. Temizlik alanında 15 yıllık tecrübe ve sahada 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Ferah Temizlik birçok kurumsal referansa sahiptir. Temizlik hizmetinin yanısıra temizlik ürünleri konusunda da bilgi birikimine sahip olması Ferah Temizliği sıradan temizlik firmalarından ayıran en önemli özelliğidir. Temizlik yapılacak alanda doğru temizlik ürünlerinin kullanılması, çevreyi koruma ve doğru ekip, ekipman Ferah Temizlik için olmazda olmazlar arasındadır.

Temizlik işlerimiz sonrasında sürekli aranan ve tekrar tekrar tercih edilen firma olmak bizim için büyük bir onurdur. Ofis villa temizliğinden, fabrika temizliğine dış cephe cam temizliğinden endüstriyel temizliğe Bursa’da ihtiyacınız olan tüm büyüklükteki temizlik hizmetleriniz müşteri memnuniyeti garantisiyle teslim edilir.

Ayrıca tüm dünyayla birlikte Türkiyeyi ve Bursa’yıda etkisi altına alan Coronavirüs temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleride Ferah Temizlik tarafından yapılamaktadır. Bursa’da villa, site, bina, iş yeri, okul, fabrika, ibadethane ve tüm mekanlar için coronavirus temizlik ve dezenfeksiyom işlemleri doğru hijyenik malzemeler ve kosunda uzman ekibimiz tafarından yapılmaktadır.

Start typing and press Enter to search